Вся продукція
За напрямками
За АТС класифікатором
! Фармаконагляд

ПІАРОН суспензія

Діюча речовина:

ПАРАЦЕТАМОЛ

Показання до застосування:

Біль під час прорізування зубів, зубний біль, біль у горлі, гарячка при застуді, грипі та дитячих інфекціях, таких як вітрянка, коклюш, кір, паротит (свинка).

Препарат також рекомендований для лікування поствакцинальної гіпертермії у немовлят віком 2-3 місяці.

5 мл суспензії містять парацетамолу 120 мг; Анальгетики та антипіретики. Парацетамол.

Для докладної інформації див. інструкцію для медичного застосування.
Твіттер
Фейсбук
Фармаконадзор